Poniedziałek, 2018-04-23  [Zaloguj] [Załóż konto]
  • Wyjątkowe Dni Szamotuł

    Wyjątkowe Dni Szamotuł

    Cztery sceniczne gwiazdy i wiele innych atrakcji zaplanował Szamotulski Ośrodek Kultury na tegoroczne Dni Szamotuł. Impreza odbędzie się w pierwszy weekend czerwca. Znana od kilku lat dwudniowa formuła Święta Miasta w tym roku zmienia nam się na t..... Czytaj więcej...

Amica wspiera szamotulski szpital

2017-04-07
Oddział Chirurgiczny szamotulskiego szpitala jest jednym z najchętniej wybieranych tego typu oddziałów w naszym województwie. Dzieje się tak za sprawą wykwalifikowanej kadry fachowców i odpowiedniego wyposażenia. Niedawno pracę tego oddziału wsparła jedna z największych firm w naszym powiecie – Amica Wronki S.A.
 
Marcin Bilik, wiceprezes ds. operacyjnych spółki przekazał szpitalowi 20 000 złotych. Darowizna pozwoliła na zakup dwóch par nożyc do laparoskopu. Do zakupu szpital dołożył  około 5000 zł.
 
Laparoskopia nazywana jest chirurgią przyszłości - można nią operować, ale służy też do badań diagnostycznych. W porównaniu z klasyczną operacją jest zabiegiem oszczędzającym pacjenta. Nacięcie jest znacznie mniejsze (ok. 1 cm), rana szybciej się goi. W dużo mniejszym stopniu obciąża ona chorego, który krócej leży w szpitalu i szybciej wraca do formy. Mniejsze jest też ryzyko powikłań.
 
Na zdjęciu: podpisanie umowy darowizny: od lewej dyrektor SP ZOZ Remigiusz Pawelczak, chirurg Piotr Grzybowski, wiceprezes ds. operacyjnych Amica Wronki S.A. Marcin Bilik.
 
SP ZOZ

KOMENTARZE(3)

Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy i inne nie stosowne wypowiedzi oraz nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach.
 
 
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia.
andy 2017-05-13 22:34:32

A przy okazji AMICA załatwiła wieczorynkę dla Wronek, czy zasponsoruje dodatkową karetkę?

? 2017-04-11 19:52:42

Ale o co Ci chodzi?

zdisław 2017-04-11 14:31:09

wielkie uznanie aby szpital nadal osiągał range zaufanego szpitala w regionie i więcej oddanych takich lekarzy jak dr J.Hołderny czy P.Grzybowski orza personelu oddz.chirurgicznego

Strona 1 z 1 1
Odwiedziny: 2 968 490  ,