Poniedziałek, 2018-04-23  [Zaloguj] [Załóż konto]
  • Wyjątkowe Dni Szamotuł

    Wyjątkowe Dni Szamotuł

    Cztery sceniczne gwiazdy i wiele innych atrakcji zaplanował Szamotulski Ośrodek Kultury na tegoroczne Dni Szamotuł. Impreza odbędzie się w pierwszy weekend czerwca. Znana od kilku lat dwudniowa formuła Święta Miasta w tym roku zmienia nam się na t..... Czytaj więcej...

Turniej szachowy w Sękowie

2017-07-10
Odkurzacz, blender czy czajnik bezprzewodowy – takie nagrody zasponsorowane przez Amica mogą wygrać miłośnicy królewskiej gry, którzy zagrają 15 lipca w Sękowie. Uczniowski Klub Sportowy GCK Szach Sękowo wraz z gronem organizatorów Dni Sękowa zaprasza do udziału w kolejnym Turnieju w Przedszkolu.
 
Zawody rozegrane zostaną już w najbliższą sobotę. Zawodnicy grać będą w dwóch grupach wiekowych – do lat 10 i powyżej. Ponadto w starszej grupie prowadzona będzie osobna klasyfikacja do lat 16. W każdej z nich pierwsze trójki uhonorowane zostaną medalami, a nagrody otrzymają zwycięzcy, a także najlepsi zawodnicy z powiatu szamotulskiego.
 
Zapisy do grupy turniejowej do lat 10 pod adresem mailowym asia4_4@o2.pl. Zapisy pozostałych pod adresem garbarek@op.pl. Regulamin turnieju na stronie www.szach.sekowo.info.
 
Zapraszamy!

KOMENTARZE(0)

Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy i inne nie stosowne wypowiedzi oraz nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach.
 
 
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia.
Strona 1 z 0 > >>
Odwiedziny: 2 968 478  ,