Piątek, 2018-01-19  [Zaloguj] [Załóż konto]
  • 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

    73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

    Jutro, 1 sierpnia, punktualnie o godzinie 17.00 w całej Polsce zawyją syreny. Uczcimy w ten sposób 73 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego – najbardziej tragicznego w skutkach zrywu niepodległościowego nowożytnej historii Polski. &nb..... Czytaj więcej...

Więcej miejsc parkingowych przy szpitalu

2017-06-19
Układ komunikacyjny wokół głównego gmachu szamotulskiego szpitala jest poddawany radykalnym zmianom. Dzięki temu, dotychczas wykorzystywany parking, w większej liczbie pozostaje do dyspozycji pacjentów i osób odwiedzających. Poza tym, parking ten (wjazd od ul. Dworcowej) znów jest ogólnodostępny od godz. 15-stej a w weekendy i święta od rana do 22-giej. Niedogodności związane z parkowaniem są coraz mniejsze.

Najwyższy w historii SP ZOZ kontrakt z NFZ-tem, zwiększająca się liczba przyjętych pacjentów i udzielonych porad sprawiają, że wokół głównego budynku szpitala trudno było znaleźć miejsce do zaparkowania. Od kilku miesięcy sytuacja ulega ciągłej poprawie. Najpierw, dzięki pomocy finansowej Powiatu Szamotulskiego, zbudowano nową drogę dojazdową od ulicy Dworcowej. Teraz – od początku czerwca - blisko o 60 wzrosła liczba miejsc postojowych w pobliżu placówki.

Nowe stanowiska – na zapleczu szpitala, na miejscu po rozebranym budynku – zajmują głównie pracownicy placówki. Nową przestrzeń dla samochodów udało się wygospodarować niewielkim nakładem finansowym. Prace rozbiórkowe i ziemne wykonano za zaledwie 13 tysięcy złotych.

SP ZOZ

KOMENTARZE(0)

Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy i inne nie stosowne wypowiedzi oraz nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach.
 
 
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia.
Strona 1 z 0 > >>
Odwiedziny: 2 930 100  ,