Poniedziałek, 2018-04-23  [Zaloguj] [Załóż konto]
  • Wyjątkowe Dni Szamotuł

    Wyjątkowe Dni Szamotuł

    Cztery sceniczne gwiazdy i wiele innych atrakcji zaplanował Szamotulski Ośrodek Kultury na tegoroczne Dni Szamotuł. Impreza odbędzie się w pierwszy weekend czerwca. Znana od kilku lat dwudniowa formuła Święta Miasta w tym roku zmienia nam się na t..... Czytaj więcej...

Więcej miejsc parkingowych przy szpitalu

2017-06-19
Układ komunikacyjny wokół głównego gmachu szamotulskiego szpitala jest poddawany radykalnym zmianom. Dzięki temu, dotychczas wykorzystywany parking, w większej liczbie pozostaje do dyspozycji pacjentów i osób odwiedzających. Poza tym, parking ten (wjazd od ul. Dworcowej) znów jest ogólnodostępny od godz. 15-stej a w weekendy i święta od rana do 22-giej. Niedogodności związane z parkowaniem są coraz mniejsze.

Najwyższy w historii SP ZOZ kontrakt z NFZ-tem, zwiększająca się liczba przyjętych pacjentów i udzielonych porad sprawiają, że wokół głównego budynku szpitala trudno było znaleźć miejsce do zaparkowania. Od kilku miesięcy sytuacja ulega ciągłej poprawie. Najpierw, dzięki pomocy finansowej Powiatu Szamotulskiego, zbudowano nową drogę dojazdową od ulicy Dworcowej. Teraz – od początku czerwca - blisko o 60 wzrosła liczba miejsc postojowych w pobliżu placówki.

Nowe stanowiska – na zapleczu szpitala, na miejscu po rozebranym budynku – zajmują głównie pracownicy placówki. Nową przestrzeń dla samochodów udało się wygospodarować niewielkim nakładem finansowym. Prace rozbiórkowe i ziemne wykonano za zaledwie 13 tysięcy złotych.

SP ZOZ

KOMENTARZE(0)

Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy i inne nie stosowne wypowiedzi oraz nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach.
 
 
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia.
Strona 1 z 0 > >>
Odwiedziny: 2 968 479  ,